GİZLİLİK POLİTİKASI

IDS Bilişim ve İnternet Hiz. San.Tic. Ltd. Şti. ("ID&S") ve Konuşkan~Hat hiçbir şekilde müşteri kişisel bilgilerinin satışını, ticaretini veya üçüncü şahıslarla paylaşımını yapmaz. Aşağıdaki maddeler Konuşkan~Hat servisine üye olmak ve servis kullanımı ile birlikte başlar.

Bilgiyi Toplama/Kullanma
Konuşkan~Hat; sistem içerisinde olan faturalandırma, servisi aktif hale geçirme, servis ile alakalı problemleri çözme ve müşterilerini yeni çıkacak ürünlerden haberdar etmek için müşteri bilgilerini toplayıp, kullanabilir. Konuşkan~Hat sahip olduğu müşteri bilgilerini sadece kendi müşterisine ürünlerini ve servislerini tanıtmak için kullanır, üçüncü şahıslar ile bu bilgileri paylaşmaz.

Güvenlik
Konuşkan~Hat müşteri bilgilerinin güvenliği için çok kapsamlı güvenlik teknolojileri kullanmaktadır. Konuşkan~Hat kendi bünyesinde müşteri bilgilerinin güvenliğini sağlamak için çok sıkı kurallar çerçevisinde belirlenmiş olan gizlilik kuralları uygulamaktadır. Konuşkan~Hat yeni teknolojiler geliştikçe mevcut güvenlik kurallarını revize edebilir, gerekirse güvenlik altyapisini geliştirebilir.

Komünikasyonlar
Konuşkan~Hat, mahkeme kararı veya genel servis operasyonu haricinde hiçbir zaman müşterilerinin konuşmalarını, e-postalarını veya Konuşkan~Hat servisi üzerinden yapılan herhangi bir komünikasyon şeklini dinlemez, okumaz veya üçüncü şahıslarla paylaşmaz.

Kanunsuz İşlemler
Konuşkan~Hat; kanunsuz işlemleri araştırma operasyonlarında veya servisin güvenliği ve bütünlüğünün tehdit edildiği anlarda veya Konuşkan~Hat'ın Servis Anlaşmasının ihlal edildiği durumlarda müşteri kimlik bilgilerini kullanabilir.

Hesap Bilgileri
Konuşkan~Hat, müşterilerinden gelen hesap bilgi taleplerini (İsim, Adres, Şirket ve Fatura bilgileri vb.), sunmak için maksimum çabayı gösterecektir. Bununla birlikte; Konuşkan~Hat müşterisi, kişisel bilgilerinin doğru ve güncel olarak Konuşkan~Hat'ın sistemlerinde kayıtlı olmasından sorumludur.

Çocuklara ilgili Gizlilik Politikası
Konuşkan~Hat çocukların alacağı servisler ve ürünler satmaz. Konuşkan~Hat hiçbir zaman bilerek 18 yaşından küçük kimselerden veya çocuklardan kişisel bilgileri toplamaz veya istemez. Konuşkan~Hat hiçbir zaman bilerek 18 yaşından küçük kişilerden bilgi toplayan internet sitelerine yönlendirme yapmaz.

Konuşkan~Hat Spam Politikası
Konuşkan~Hat spam yapan kişilere ve kurumlara karşı son derece katı kurallar uygulayacaktır. Bu tarz uygulamalar yapan kişi ve kurumlar Konuşkan~Hat'ın sağlamakta olduğu olanakları kaybedeceklerdir.

En çok nereleri arıyorsunuz?
 Şehir İçi
 Şehir Dışı
 Cep telefonu
 Ülkeler Arası
KlimaKlima
Copyright © 2008 Konuşkan~Hat.com / IDS Bilişim ve İnternet Tek. San. ve Tic. Ltd. Şti.
(UMTH) Lisansı Altında Hizmet Vermektedir.
 

IDS

Kombi

Klima

Sektörel Rehber

Klima Fiyatları

Sendika

Designed by IDS