Konuşkan~Hat,
bir ID&S şirketi markası olarak, kurumlara ve bireylere özel her türlü veri ve ses iletişimi hizmetleri sunmak üzere 2007 yılında yapılanmıştır. Üstyapıya ve altyapıya yönelik ileri teknoloji yatırımlarını büyük bir hızla tamamlayan ID&S, gelişen teknolojiye sürekli yatırım yaparak, Türkiye’nin lider iletişim şirketi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

ID&S; Tüm ses ve veri iletişimini Telekomünikasyon Kurumu’ndan A Tipi Uzak Mesafe Telefon Hizmeti İşletmeciliği (UMTH) ruhsatı ve Uluslararası ve Şehirlerarası Telefon Hizmetleri vermeye yetkili operatöler üzerinden yapmaktadır.
ID&S ayrıca her türlü internet hizmetleri verebilmek için Internet Servis Sağlayıcılığı (ISS) lisansınada sahiptir. (Belge No: YS-414) 

ID&S, sahip olduğu kurumsal kültürü; kalite, dinamizm, yüksek teknoloji, güvenilirlik, hız ve müşteri memnuniyeti üzerine yapılandırmıştır. Uluslararası alanda lider telekomünikasyon şirketleriyle yapmış olduğu özel anlaşmalar çerçevesinde, dünyanın hemen her ülkesindeki müşterilerine hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Durmadık, çalıştık. Hep çalıştık..
.
1997 yılından itibaren bilişim sektöründe çalışan bir ekip tarafından kurulan ID&S, WEB tabanlı Yazılım ve Internet hizmetleri vermek üzere 2000 yılında faaliyete başlamıştır.
2000 yılından itibaren e-çözümler ve network-server kurulumu hizmetlerini de sunmaya başlayan ID&S , bugün yurtiçi ve yurtdışında bulunan müşterilerine kaliteli hizmetleri ve her gün kendini yenileyerek müşteri memnuniyeti ve tatminini en üst seviyede tutarak, hızlı ve etkin çözümler üretmeye devam etmektedir.

2004 yılında geliştirdiği Sektörel Rehber Programı ile Türkiye' de faaliyet gösteren firmaların bilgilerinden oluşan online tanıtım ve ürün yelpazesi sayesinde firmaların birbirine ulaşmasını kolaylaştıran Türkiye' deki binlerce firmayı içeren en kapsamlı Sektörel bilgi rehberini hazırlamış ve 300.000 den fazla firmaya direk ulaşmış ve ~10.000 firmaya aktif olarak hizmet vermektedir.

2005-2006 yıllarında başladığı Trafik Müşavirlerine yönelik Trafik Tescil Programını başarıyla tamamlamış ve Türkiye'nin birçok noktasında kullanıma geçirmiştir. Neredeyse trafiğe çıkan tüm araçlar üretmiş olduğu yazılım üzerinden işlem görmektedir.

2006 yılında Otomobil Satış Merkezleri için geliştirmeye başladığı Dealer Management System (DMS)'i 2007 yılında bitirmiş ve yazılım başta RENAULT ve Renault bayileri olmak üzere kullanılmaya başlamıştır.

2008 yılında'da üstlendiği yeni projeleri de büyük bir kararlılık ve çalışma azmiyle sürdürmektedir.
ID&S kadrosunun her üyesi tarafından benimsenen en öncelikli prensip, maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak olup; bu prensip çerçevesinde en üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojiyi müşteri portföyümüze sunmaktayız. Siz işinizle ilgilenip, hedeflerinize odaklanırken; çözüm ortağınız olarak biz, teknolojik gereksinimlerinizi en efektif şekilde karşılamak üzere yanınızda bulunmaktayız.

İnsan Kaynakları

Şirketimize iş başvurularında bulunmak için özgeçmişinizi kariyer[et]ids.com.tr e-posta adresine gönderebilirsiniz.

En çok nereleri arıyorsunuz?
 Şehir İçi
 Şehir Dışı
 Cep telefonu
 Ülkeler Arası
KlimaKlima
Copyright © 2008 Konuşkan~Hat.com / IDS Bilişim ve İnternet Tek. San. ve Tic. Ltd. Şti.
(UMTH) Lisansı Altında Hizmet Vermektedir.
 

IDS

Kombi

Klima

Sektörel Rehber

Klima Fiyatları

Sendika

Designed by IDS